Warning: Declaration of GDLR_Import::bump_request_timeout() should be compatible with WP_Importer::bump_request_timeout($val) in /usr/home/zbysiontko/domains/przyjaznyprawnik.pl/public_html/wp-content/plugins/goodlayers-importer/goodlayers-importer.php on line 27 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/zbysiontko/domains/przyjaznyprawnik.pl/public_html/wp-content/themes/szablon/include/gdlr-admin-option.php on line 10 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/zbysiontko/domains/przyjaznyprawnik.pl/public_html/wp-content/themes/szablon/include/gdlr-admin-option.php on line 10 Darmowe porady prawne online Lekka praca fizyczna | Definicja pojęcia!

Przyjazny prawnik!

Odpowiada na Wasze pytania!
10 Luty 2015

Lekka praca fizyczna

W ostatnim z naszych artykułów pojawiło się pojęcie, jakim jest lekka praca fizyczna. Domyślamy się, że wielu z Was może w tym miejscu zastanawiać się nad tym kiedy tak naprawdę z taką właśnie pracą mamy do czynienia. Mamy nadzieję, że poniższe przykłady lekkich prac fizycznych rozwieją wszelkie Wasze wątpliwości.

Przechodząc więc do sedna sprawy: z lekką pracą fizyczną mamy do czynienia w sytuacjach, w których pracownik do czynienia ma z lekkimi i drobnymi narzędziami, z użyciem łatwo obsługiwalnych dźwigów, w pracach, które wymagają długiego stania lub długotrwałego chodzenia, noszenia ciężkich przedmiotów o wadze do 10kg.

Wiesz już teraz czy wykonujesz lekką pracę fizyczną?