Warning: Declaration of GDLR_Import::bump_request_timeout() should be compatible with WP_Importer::bump_request_timeout($val) in /usr/home/zbysiontko/domains/przyjaznyprawnik.pl/public_html/wp-content/plugins/goodlayers-importer/goodlayers-importer.php on line 27 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/zbysiontko/domains/przyjaznyprawnik.pl/public_html/wp-content/themes/szablon/include/gdlr-admin-option.php on line 10 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/zbysiontko/domains/przyjaznyprawnik.pl/public_html/wp-content/themes/szablon/include/gdlr-admin-option.php on line 10 Darmowe porady prawne online Komornik oszukuje? Złóż skargę na komornika!

Przyjazny prawnik!

Odpowiada na Wasze pytania!
29 Maj 2013

Komornik oszukuje? Złóż skargę na komornika!

Zbieg okoliczności oraz nie fortunne decyzje doprowadziły do tego, że mam na głowie komornika. Ten co jakiś czas potrąca mi z wypłaty określoną sumę, jednak jak się dowiedziałam nie przelewa tych pieniędzy w całości na konto wierzyciela – poinformował mnie, że dostaje śmieszne przelewy na 50 zł. Czy w takim wypadku mogę zgłosić skargę na działanie komornika? Bo przez niego dług ciągle narasta, a trwa to już jakiś czas.

Jeżeli czuje się Pani poszkodowana to może Pani złożyć skargę na czynności komornika do odpowiedniego sądu. Warto jednak pamiętać, że każda czynność komornicza jest oprocentowana. Kwota procentu od danej operacji jest do wglądu – warto się o coś więcej na ten temat dowiedzieć.