Przyjazny prawnik!

Odpowiada na Wasze pytania!

Prawo karne

Jeśli byłeś świadkiem lub ofiarą przestępstwa, to prawdopodobnie potrzebować będziesz wsparcia prawnego. Na tej stronie internetowej odnajdziesz formularz kontaktowy, dzięki którego porozmawiać będziesz mógł ze specjalistą do spraw prawa pracy.
Wiedz, że prawo karne zajmuje się przestępstwami, zbrodniami, wykroczeniami, ochroną ofiar i ukaraniem zbrodniarzy.

Skontaktuj się z nami, przedstaw nam swój problem z prawa karnego, a my udzielimy Ci całkiem bezpłatnie fachowej pomocy prawnej.

Prawo karne jest zespołem norm, zasad i przepisów prawnych, dzięki którym ocenić można odpowiedzialność karną człowieka za poczynione przez niego zbrodnie. Prawo karne zasadniczo dzieli się na prawo karne materialne, prawo karne procesowe oraz prawo karne wykonawcze.

Powyższe kategorie prawa karnego odpowiedzialne są między innymi za określenie przepisów normujących czyny, które uznać można za przestępstwa lub wykroczenia. Określają one przepisy prawne oraz normują przepisy odnośnie wykonania kar i środków karnych.

Pragniemy poinformować Cię, iż korzystając z tej strony internetowej porozmawiać możesz z prawnikami specjalizującymi się w prawie karnym. Czuwają oni nad tą stroną na bieżąco, dzięki czemu na zadawane pytania starają się odpowiedzieć zawsze w ciągu 24 godzin.

Pamiętaj o podaniu nam swojego aktualnego adresu e-mail. Na niego właśnie otrzymasz naszą profesjonalną i darmową poradę prawną.

Gorąco zapraszamy do współpracy wszystkie osoby zmagające się z problemami związanymi z prawem karnym.