Przyjazny prawnik!

Odpowiada na Wasze pytania!

Wzór umowy najmu garażu

Wielu z nas za sprawą własnych inwestycji lub też podarunków od bliskich nam osób ma w swoim życiu do dyspozycji różnego rodzaju nieruchomości. Częścią z nich są garaże, które często bezpańsko stoją przy osiedlowych drogach. Zachęcamy Cię do tego, abyś nie pozwolił na to, aby Twój garaż stał pusty. Pamiętaj, przecież możesz na nim regularnie zarabiać robiąc przy tym komuś przysługę!

Bardzo serdecznie zachęcamy Cię do tego, abyś zdecydował się na wynajem garażu, dzięki temu ktoś znajdzie dach nad głową dla swojego samochodu, a Ty zyskasz stały przypływ gotówki za wynajem! Już teraz pobierz wzór umowy najmu garażu, wypełnij go i zacznij udostępniać komuś swój garaż!

Pobierz umowę najmu garażu

Jak napisano na męskim blogu ojca w umowie najmu garażu powinno zawrzeć się kilka ważnych informacji dotyczących zarówno danych osobowych obu stron umowy, jak i samego garażu, a także opłat związanych z jego wynajmem. Bezsprzecznie powinieneś zadbać o to, aby na umowie znalazły się więc: dane osobowe wraz z numerem dowodu osobistego Twojego i najemcy, powinno na niej być też oświadczenie właściciela o tym, że jest on właścicielem garażu, który wynajmuje Ci w określonej kwocie, którą na rachunek bankowy wpłacać masz mu do danego dnia miesiąca. Warto również wspomnieć tu o długości umowy najmu jak i okresu jej wypowiedzenia.

Jeśli interesuje Cię więcej informacji na temat umowy najmu garażu, to zajrzyj na stronę: https://www.blizejprawa.pl/dokumenty/umowa-najmu-garazu/, gdzie wszystko zostało dokładnie opisane.