Warning: Declaration of GDLR_Import::bump_request_timeout() should be compatible with WP_Importer::bump_request_timeout($val) in /usr/home/zbysiontko/domains/przyjaznyprawnik.pl/public_html/wp-content/plugins/goodlayers-importer/goodlayers-importer.php on line 27 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/zbysiontko/domains/przyjaznyprawnik.pl/public_html/wp-content/themes/szablon/include/gdlr-admin-option.php on line 10 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/zbysiontko/domains/przyjaznyprawnik.pl/public_html/wp-content/themes/szablon/include/gdlr-admin-option.php on line 10 Darmowe porady prawne online Jaka kara za próbę wtargnięcia do sklepu?

Przyjazny prawnik!

Odpowiada na Wasze pytania!
12 Maj 2013

Jaka kara za próbę wtargnięcia do sklepu?

Zostałem przyłapany przez policję jak próbuję wtargnąć do sklepu. Zezwoliłem na dobrowolne poddanie się karze, gdyż nie byłem wcześniej karany. Czy mógłbym wiedzieć co od strony prawnej mi grozi?

Przedstawiona ilość danych jest zbyt mała, dlatego nie można szacować co by było gdyby. W najgorszym wypadku będzie to kara pozbawienia wolności w zawieszeniu na jeden rok. Czasami zdarzają się prace społeczne lub kara grzywny.